W PRZEDDZIEŃ WALENTYNEK undefined

W PRZEDDZIEŃ WALENTYNEK

13 LUTEGO, A WIĘC W PRZEDDZIEŃ WALENTYNEK ROZMAWIALIŚMY ZAINSPIROWANI WYSŁUCHANĄ BAJKĄ O KRÓLEWNIE ŚNIEŻCE NA TEMAT RODZAJÓW MIŁOŚCI - dzieci wskazały na miłość rodzicielską, miłość do przyrody, przyjacielską, miłość do ojczyzny, do rodziców. Ustaliliśmy, że 14 lutego świętować mogą nie tylko zakochane pary. Można też okazać miłość i wdzięczność swoim Rodzicom wykonując dla nich jakiś upominek. My wykonaliśmy walentynkowe zakładki do książek, które następnie podarowaliśmy pani Iwonce Jankowskiej - Przyjacielowi naszego przedszkola. Dzieci zaniosły także wykonany poprzedniego dnia walentynkowy łańcuszek, którym pani bibliotekarka udekorowała bibliotekę. W bibliotece pani Iwonka przeczytała dzieciom bajkę (oczywiście z wątkiem miłosnym;)Przygotowała też dla dzieci niespodziankę w postaci farb. Tak więc dzieci namalowały piękne obrazki.
Jutro ostatni dzień ferii pod hasłem "WALENTYNKI W PRZEDSZKOLU".
14.02.2014
Małgorzata Rudowicz