W ,,Wędlince" na Polesiu zebrano krew dla chorej Julki! undefined

W ,,Wędlince" na Polesiu zebrano krew dla chorej Julki!

26.07.2018r. (czwartek) ruszyła druga część akcji poboru krwi dla Julki (chorej na nowotwór mózgu 9-letniej abiturientki Publicznego Przedszkola Samorządowego Nr 1 w Wieruszowie) i dzieci- pacjentów ze szpitala onkologii i hematologii w Łodzi, którego Julka jest pacjentką.
Tym razem cenny dar w postaci krwi chętni ludzie dobrego serca oddawali w P.H.U.,,WĘDLINKA" na Polesiu.
Zgłosiło się 46 osób, z czego do oddania krwi zakwalifikowały się 32 osoby.
Dziękuję wszystkim darczyńcom w imieniu Julki i jej rodziców, w imieniu własnym i w imieniu Publicznego Przedszkola Samorządowego Nr 1 w Wieruszowie!!! To dzięki Wam dzieci będą mogły otrzymać bezcenną krew!
Dziękuję za miłą współpracę i zaangażowanie właścicielom ,,Wędlinki"- Aleksandrowi, Piotrowi i Violetcie Gajewskim oraz panu Damianowi Kaczorowskiemu- za Wasze okazane dobre serce i chęć niesienia pomocy innym!
Osobne podziękowania kieruję dla pana Tomasza Nikodema za ,,ogarnianie" akcji na terenie zakładu i zaangażowanie!

Następna akcja poboru krwi dla Julki i dzieci z jej oddziału szpitalnego odbędzie się, dzięki uprzejmości właścicieli ,,Wędlinki" na terenie ich zakładu w miejscowości Dobrydział 9 sierpnia 2018r. Chętne osoby, pragnące pomóc poprzez oddanie krwi proszone są o zapisywanie się pod nr tel. 888174402.
26.07.2018
Urszula Kołodziejczyk