Wakacji nadszedł czas ... undefined

Wakacji nadszedł czas ...

W miniony czwartek, 21 czerwca odbyło się ostatnie, bardzo ważne wydarzenie tego roku szkolnego. Spotkały się razem wszystkie nasze przedszkolaki oraz personel przedszkola, by pożegnać się przed przerwą wakacyjną. Było bardzo wesoło, zwłaszcza, gdy mogliśmy się razem pobawić przy muzyce z koleżanką, z panią kucharką, panią wożną, itd. i gdy pomyśleliśmy o wakacyjnym leniuchowaniu i przygodach. Było ładnie i elegancko, gdy starszacy podziękowali tym osobom, którym na pewno wiele zawdzięczają. Było trochę refleksyjnie, zwłaszcza dla starszaków, no bo co Was czeka po wakacjach? Kochane starszaki – jesteście jak statki w podróży; wyruszyliście z bezpiecznego portu, którym są ramiona Waszych rodziców w podróż; przedszkole było tą wyspą ( szczęśliwą, mamy nadzieję), którą już poznaliście i dzięki której możecie płynąć dalej. Nie zapomnijcie o przyjaciołach, bo z nimi zawsze się lepiej płynie. Powodzenia! A wy, młodsi marynarze? Wypocznijcie dobrze, zatęsknijcie troszeczkę za nami, bo po wakacjach znów na Was czekamy!
27.06.2018
Maria Kurzok