WALENTYNKI - MOTYLKI undefined

WALENTYNKI - MOTYLKI

"Mam serduszko wielkie serce spójrz jakie czerwone…."

Walentynki to nie tylko dzień zakochanych, ale przede wszystkim dzień pełen życzliwości i sympatii wobec drugiego człowieka. I choć wypadł w niedzielę przedszkolaki świętowały go dzień później, 15 lutego. W tym dniu zdecydowanie dominował kolor czerwony, serca i serducha przystroiły pięknie salę przedszkolną.
Zajęcia tego dnia były odzwierciedleniem takich wartości jak: szczęście, miłość, przyjaźń i radość z przebywania ze sobą. Nie zabrakło radosnych zabaw z serduszkami, konkursów i tańców. Nasze przedszkolaki wykonały piękne serca, ozdabiając je stempelkami z wacików kosmetycznych, które zabrały do domu w prezencie dla swoich najbliższych. Dziewczynki zostały obdarowane przez Szymona samodzielnie wykonanymi laurkami do których dołączona była słodka niespodzianka – lizak. Nie zabrakło oczywiście słodkiego poczęstunku, który przygotowały mamy.
Wszystkie przedszkolaki w tym dniu z radością uczestniczyły we wspólnych zabawach. To był dzień wyjątkowy, pełen wrażeń.
Angelika Kalka