WALENTYNKI PRZEDSZKOLAKÓW undefined

WALENTYNKI PRZEDSZKOLAKÓW

Walentynki to okazja do okazywania sobie uczuć, to dzień, w którym obdarowujemy się prezencikiem, kartką czy liścikiem. Ten dzień skłania nas do okazania ukochanej osobie jak bardzo nam na niej zależy, jak bardzo ją kochamy. W naszym Przedszkolu 14.02.2018r. bawiliśmy się walentynkowo - dzieci ubrały się na czerwono, sale przystrojone były serduszkami, dzieci przygotowały niespodzianki swoim kolegom i koleżankom w przedszkolu. Okazywanie uczuć towarzyszyło nam przez cały dzień. Były konkursy, zagadki, zabawa przy muzyce. Na koniec spotkania została rozdana POCZTA WALENTYNKOWA. Najważniejsze, że nie brakowało uśmiechu, bo przecież o to najbardziej nam chodziło. Wszystkim życzymy dużo miłości!

Agnieszka Ogrodowczyk