WALENTYNKI – SÓWKI undefined

WALENTYNKI – SÓWKI

15 lutego obchodziliśmy w przedszkolu Walentynki. Od rana dzieci spontanicznie opowiadały jak spędziły święto w swoim domu, ponieważ w tym roku Walentynki przypadały w niedzielę.
Już w piątek miłą niespodziankę sprawiła "Sówkom" Lena J. przynosząc dla wszystkich serduszkowe lizaczki. A w poniedziałek czekała na dzieci sala udekorowana czerwonymi serduszkami. Serduszka królowały wszędzie. Dzieci miały je na elementach odzieży, Czarek K. przyniósł przepiękne laureczki z serduszkami i czekoladką dla dziewczynek. Na zajęciach plastycznych dzieci z wielkim zaangażowaniem wykonały ozdobne serca, które zabrały do domu, aby obdarować nimi ukochaną osobę. Zorganizowano walentynkową zabawę taneczną oraz sesję fotograficzną w specjalnie na tę okazję przygotowanej przez panią Jolę ramce. O słodki poczęstunek w tym wyjątkowym dniu zadbali niezawodni rodzice. Dzień upłynął wszystkim w miłej ,radosnej atmosferze. Zabawy tego dnia były odzwierciedleniem takich wartości jak przyjaźń, radość, okazywanie pozytywnych uczuć. "Sówkom" tak spodobało się to święto, że przez następne dni kolejne dzieci przynosiły z domu własnoręcznie wykonane duże i małe serduszka dla kolegów i koleżanek.
Angelika Kalka