Walentynkowe czytanie w bibliotece undefined

Walentynkowe czytanie w bibliotece

Przeddzień Walentynek udaliśmy się do biblioteki na "walentynkowe czytanie". Pani Iwonka przygotowała dla dzieci moc walentynkowych atrakcji. Były walentynkowe przygody Franklina, zabawy typu: "dobierz do pary": dzieci łączyły w pary znanych bohaterów literackich i filmowych np.: Pszczółka Maja i … (Gucio), Kopciuszek i … (Książę), Jaś i … (Małgosia), Shrek i …(Fiona) itd. Przedszkolaki za dobre odpowiedzi dostawały brawa..
Dzieci wykonały "walentynkowe kotki" z wyciętych serduszek, które zostały zawieszone w kąciku "GALERIA PRAC DZIECI Z PUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA W DANISZYNIE" . Walentynkowe spotkanie w bibliotece pokazało dzieciom, że w książkach (i ich bohaterach) można się zakochać.
Na zakończenie Pani Iwonka przygotowała słodki walentynkowy upominek. Było radośnie i ciekawie – tak jak tylko można się bawić wykorzystując książki, jako niewyczerpane źródło inspiracji.
Arleta Gorzelana