WALENTYNKOWO W ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM W KOBYLNIKACH undefined

WALENTYNKOWO W ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM W KOBYLNIKACH

Lubimy się, chętnie ze sobą przebywamy. I choć w czasie ferii do przedszkola uczęszczało mniej dzieci , nie zapomnieliśmy o "Walentynkach", bo były pretekstem, aby okazać swe sympatie :) Przygotowaliśmy "Walentynki dla kolegów i koleżanek i wręczyliśmy je sobie wzajemnie, nie zapominając o miłych życzeniach. Walentynkowe serduszko otrzymała od dzieci również Pani Dyrektor, która w tym dniu odwiedziła przedszkolaków.
Dzieci z grupy VI otrzymały także piękne walentynkowe serduszka od swoich kolegów i koleżanek z Przedszkola nr 1 w Myszkowie z województwa śląskiego, z którymi w tym roku współpracują. Przedszkolaki również wysłały serduszka do swoich kolegów ze Śląska :) A potem były pyszne walentynkowe muffinki, przygotowane przez Julkę i jej mamę. Dziękujemy:)))
19.02.2014
Małgorzata Jamroziak