Walentynkowy dzień  undefined

I zatańczmy w koło

Zwady nie szukając
Choć to wilk i zając

Właśnie tą wesołą piosenką, w naszym przedszkolu rozpoczęliśmy WALENTYNKOWY DZIEŃ POZYTYWNYCH EMOCJI. Na przykładzie wilka i zająca pokazaliśmy naszym dzieciom, iż każdy z każdym może się przyjaźnić i lubić. Była pogadanka nt. Wesoły jestem kiedy... Smutny jestem kiedy... Były rozgrywki walentynkowym balonem oraz wiele, wiele innych wesołych zabaw, następnie dzieci udały się do biblioteki.

Na koniec dnia był wręczony medal dla najbardziej uśmiechniętego przedszkolaka. Oczywiście, że wybór uśmiechniętego przedszkolaka był dokonany przez dzieci.

Podsumowując Dzień Świętego Walentego w Publicznym Przedszkolu w Daniszynie upłynął na wzajemnym okazywaniu sobie życzliwości, dobroci i przyjaźni. Pozytywne uczucia, jakimi dzieci obdarzają się wzajemnie na co dzień, to głównie przyjaźń i radość przebywania ze sobą.

14.02.2013
Arleta Gorzelana