Boże Narodzenie

warsztaty bożonarodzeniowe

Czas adwentu to okres, kiedy szczególną uwagę poświęcamy tworzeniu świątecznej atmosfery w naszych domach. Odbywa się to m.in. poprzez wykorzystywanie odpowiednich elementów dekoracyjnych, starannie dobranych albo jeszcze lepiej - wykonanych własnoręcznie.
Atmosferę nadchodzących świąt czuć już niemal na każdym kroku, dlatego też 28 listopada, w Samorządowym Przedszkolu w Janówku, zorganizowane zostały warsztaty bożonarodzeniowe. Jak co roku, i tym razem rodzice nas nie zawiedli i licznie przybyli do naszego przedszkola. Rodzice, wspomagani przez wychowawców, bardzo chętnie poddali się świątecznemu szaleństwu i z wielkim zaangażowaniem oraz poczuciem humoru wykonywali przepiękne bombki, stroiki, choinki z makaronu oraz wiele innych ozdób. Przy takiej pracy i miłej atmosferze czas upływał bardzo szybko.
Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom ze materiały dostarczone na warsztaty oraz za poświęcony czas przy tworzeniu wspaniałych ozdób.

Aneta Krzwnicka
10.12.2013