WARSZTATY KULINARNE undefined

WARSZTATY KULINARNE

19 listopada nauczycielka " Biedroneczek",
p. Mariola Wdowczyk, zaprosiła rodziców i swoich wychowanków do udziału w warsztatach kulinarnych.
Rodzice przybyli zaciekawieni propozycją . Oczywiście całość była bardziej rozbudowana – zaczęliśmy piosenką " Witaminki" połączoną ze wspólnym tańcem, były " witaminowe" zagadki, trudne poszukiwania ukrytych owoców i warzyw… Następnie odbyło się losowanie zespołów. Potem już tylko wybranie potrzebnych produktów do podanego przepisu
i wspólna praca rodziców i dzieci. W niesamowitym tempie powstały dwie sałatki oraz koreczki.
Wspólna degustacja przebiegała w bardzo przyjaznej atmosferze.
I dzieci, i dorośli z wielką przyjemnością rozkoszowali się smakiem i bogactwem barw powstałych potraw .
Zdjęcia obrazują wspaniałą atmosferę kulinarnych warsztatów i ich efekty . To była świetna zabawa!!!
Relacja: Mariola Wdowczyk
27.11.2013