Warsztaty pieczeniowe pod hasłem "Cała Polska Piecze z Dziećmi" w Przedszkolu w Sopotni Wielkiej undefined

Wspólne pieczenie i dekorowanie własnoręcznie przygotowanych smakołyków, to szczęśliwy czas pełen zabawy, radości i śmiechu. To także czas nauki w atmosferze sprzyjającej rozwijaniu pomysłowości dziecka.

Nasze przedszkole przyłączyło się do ogólnopolskiej akcji "Cała Polska Piecze z Dziećmi" z magicznymi babeczkami Gellwe, która ma na celu pobudzić ciekawość i rozbudzić wyobraźnię, a tym samym rozwinąć kreatywność.

Placówka otrzymała dla swoich podopiecznych zestawy babeczek Gellwe na licencji Disney (Babeczki Księżniczki, Babeczki Cars i Babeczki Wróżki).

Grupa dzieci 3,4,5,6 - letnich pod okiem pani dyrektor, nauczycieli, kucharek wspólnie przygotowała, upiekła i udekorowała babeczki. Można było zauważyć, iz tego typu warsztaty sprawiły im wile frajdy. Starały się owe babeczki wykonać jak najlepiej, aby cieszyły nie tylko podniebienie, ale także i oczy. Nasi podopieczni spisali sie na medal.

Na zakończenie warsztatów nasi mali kucharze zaprosili panią dyrektor, nauczycieli, pracowników przedszkola na wspólny poczęstunek, degustację wykonanych przez siebie kolorowych babeczek.
12.12.2012
Justyna Skrzyp