Warto pomagać - podziękowania! undefined

Warto pomagać - podziękowania!

Witam.

W załączeniu przesyłam zdjęcie wykonane podczas odbioru nakrętek z Waszego Przedszkola. Jednocześnie w imieniu wnuczki Natalki i całej naszej rodziny pragnę podziękować za zorganizowanie akcji "NAKRĘTECZKI DLA NATALECZKI", przekazane kapselki oraz wiele ciepłych słów i życzeń.

Dzięki wytężonej pracy lekarzy, rehabilitantów oraz logopedów Natalka wypowiada coraz więcej słów, a w listopadzie 2012 roku - podczas 2-tygodniowego turnusu rehabilitacyjnego zrobiła kilka pierwszych kroczków.

Jednocześnie pragniemy podzielić się z Wami naszą największą radością.

POD KONIEC STYCZNIA 2013 ROKU – PO 35 MIESIĄCACH OD URODZENIA NATALCE UDAŁO SIĘ SAMODZIELNIE PRZEJŚĆ Z POKOJU DO KUCHNI I ŁAZIENKI.

Mamy nadzieję, że już niedługo - dzięki dalszej zbiórce nakrętek, kolejnym zabiegom oraz ciągłej rehabilitacji Natalka będzie mogła uczęszczać do przedszkola, a później do szkoły, aby uczyć się i rozwijać razem z innymi dziećmi.
Raz jeszcze serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy.
Dziadek Janusz z rodziną

PS. Natalka jest podopieczną Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą". Uzyskane ze sprzedaży nakrętek środki finansowe wpływają na indywidualne konto Natalki i przeznaczone zostaną na Jej leczenie oraz rehabilitację.
15.03.2013
mgr Joanna Lis