Wesołe Skrzaty na 'Spotkaniu Bajek'  w SP im. Noblistów Polskich w Niemicy undefined

Wesołe Skrzaty na 'Spotkaniu Bajek' w SP im. Noblistów Polskich w Niemicy

Bajki, bajeczki... Cudowny świat dzieci. W taki właśnie świat, 3 grudnia, mogły przenieść się na chwilkę Wesołe Skrzaty.

Na zaproszenie grup przedszkolnych "Smerfów" i "Słoneczek" ze Szkoły Podstawowej im. Noblistów Polskich w Niemicy, malechowskie 5,6-latki mogły uczestniczyć w "Spotkaniu Bajek" – kolorowym i ciekawym przedstawieniu, w którym wystąpiło wiele znanych dzieciom bajkowych postaci. Przedszkolaki mogły się spotkać m.i. z Jasiem i Małgosią oraz Baba Jagą, Calineczką, z Krasnoludkami i Królewną Śnieżką, Kopciuszkiem i Wróżką, z Brzydkim Kaczątkiem, ze Smerfami. Wszystkie postacie zachwycały barwnymi kostiumami.

Po przedstawieniu Wesołe Skrzaty obdarowały wspaniałych aktorów słodyczami, a potem i na nich oraz pozostałych gości czekał słodki poczęstunek przygotowany przez gospodarzy, czyli "Smerfy" i "Słoneczka" wraz z wychowawczyniami i rodzicami.

Dzięki temu spotkaniu malechowskie przedszkolaki mogły zapoznać się ze szkołą, do której niebawem będą uczęszczać. Zobaczyły, że w szkole może być równie kolorowo, wesoło i bajkowo jak w przedszkolu. To był super bajkowy dzień!

DZIĘKUJEMY!!!

03.12.2013