WIELKANOC W PRZEDSZKOLU- SŁONECZKA I MISIE undefined

WIELKANOC W PRZEDSZKOLU- SŁONECZKA I MISIE

W naszym przedszkolu bardzo starannie przygotowywaliśmy się do Świąt Wielkanocnych. Ozdabialiśmy pisanki, wykonywaliśmy wiele ozdób świątecznych (zajączki, baranki)
Aż wreszcie nadszedł ten wyjątkowy dzień, środa 17 kwietnia 2019 r. Już od rana dzieci czekały na Zajączka widząc ślady jakie zostawił w przedszkolu. Najpierw jednak było śniadanie wielkanocne przy pięknie udekorowanych stołach z tradycyjnymi pokarmami: jajkiem, szynką, kiełbaską, chlebem i babeczką. Złożyliśmy sobie wzajemnie życzenia
i z apetytem zjedliśmy śniadanko.
Cała uroczystość przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Ponieważ tego typu spotkania niosą zawsze ze sobą radość i uśmiech dziecka, wprowadzają świąteczny nastrój oraz pomagają w integracji dzieci ze wszystkich grup wiekowych.

Magdalena Chuda