Wielkanoc w Skorupkowie undefined

Wielkanoc w Skorupkowie

Dnia 27.03.2013 dzieci z grup VI "Jeżyk" i VII "Kogucik" uczestniczyły w imprezie integracyjnej pod hasłem "Wielkanoc w Skorupkowie" - realizacja programu "Moje dziecko idzie do szkoły", zorganizowanej przez panie: R. Cierniak, V. Staszczak, E. Frankiewicz i J. Szczepankiewicz.

Cele spotkania:
- dziecko uważnie wysłucha utworu literackiego, odpowie na pytania związane z jego treścią, wypowie się na temat treści obrazków o tematyce świątecznej, podzieli się własnymi doświadczeniami i spostrzeżeniami na temat przygotowań do świąt w domu rodzinnym, bezpiecznie uczestniczy w zabawach ruchowych, ćwiczy narządy mowy poprzez naśladowanie odgłosów zwierząt i ptactwa domowego, ćwiczy spostrzegawczość i sprawność manualną poprzez samodzielne wykonanie zadań plastycznych.

Prace plastyczne dzieci wykonane podczas spotkania zostały umieszczone na wystawce, która widoczna jest na zdjęciach.
25.05.2013
Daria Łęt