Wielkanocne spotkanie dla rodziców…. undefined
Wielkanoc

Wielkanocne spotkanie dla rodziców….

Nasze Biedroneczki wraz z paniami przygotowały wielkanocne spotkanie dla swoich rodziców. Przedstawiły inscenizacje "Jak jajko przemieniło się w pisankę" oraz wiersze i piosenki o tematyce i symbolach wielkanocnych. Był i zając, i święconka, i cukrowy baranek i wiele innych symboli zgromadzonych na wielkanocnym stole.

Rodzice byli pełni podziwu za "dojrzałość" naszych brzdąców, oraz za prezenty wielkanocne przygotowane przez dzieci i panie. Każdy prezent w domu przypomni dzisiejsze spotkanie.

No i oczywiście nie odbyło się bez wizyty zająca,. Ale zając jak to zając zostawił koszyczek i uciekł. Dziękujemy zajączku – wołały dzieci w podziękowaniu za jajka niespodzianki...i starszych kolegów i koleżanek!!!

Maluszki świetnie zaprezentowały swoje umiejętności przed rodzicami wiec po "namówieniu się" z paniami postanowiły zaprosić swoich starszych przedszkolaków. Przygotowały widownię i zaczęło się Wypadło świetnie. Starszaki biły brawo, podobało im się.

Ach! I odwiedziła nas pani Małgosia z koszyczkiem pełnym jajek. Także podziwiała występ naszych Biedroneczek. Były takie odważne. Na pewno kiedyś zostaną prawdziwymi aktorami!!!! Dziękujemy!!!

red. Lidia Matysko
04.04.2013