Wielki Sukces Naszych Przedszkolaków  undefined

Wielki Sukces Naszych Przedszkolaków

W dniu dzisiejszym w Niepublicznym Przedszkolu
,, Ekoludki" we Wrześnicy odbył się IV Gminny Konkurs Przyrodniczo-Ekologiczny, nasze przedszkole reprezentowała drużyna w składzie: Julia Sorek, Jakub Rut i Hubert Wojciechowski.Przedszkolaki odniosły ogromny sukces, zdobywając II miejsce. Walka była zacięta do ostatniej chwili, jednak nasze dzieci zdobyły podium pokonując jednocześnie 5 drużyn z przedszkoli z gminy i miasta Sławno. Nagrodą ufundowaną przez Pana Wójta był teleskop refrakcyjny wraz z mikroskopem. Z całą pewnością dzięki temu prezentowi przedszkolaki będą mogły zgłębiać swoją wiedzę przyrodniczą poprzez wykonywanie licznych doświadczeń.
Dzieciom składam ogromne gratulacje natomiast rodzicom podziękowanie za pomoc w przygotowaniu dzieci.
14.06.2017
Marta Roguska-Roszak