"WIEWIÓRKI" POZNAJĄ RÓŻNE ZAWODY - PIELĘGNIARKA, LEKARZ undefined

"WIEWIÓRKI" POZNAJĄ RÓŻNE ZAWODY - PIELĘGNIARKA, LEKARZ

W dniu 21 i 22 listopada dzieci z grupy "Wiewiórki" uczestniczyły w spotkaniu z Pielęgniarką - p. Anną Topolską (mamą Tomka) oraz z Lekarzem - p. Marią Nieć (mamą Jasia i Zosi).

Zajęcia były rewelacyjne, dzieci były wsłuchane, zainteresowane a przede wszystkim chętnie zgłaszały się na ochotnika "pacjenta".

Podsumowaniem zajęć była wycieczka do NZOZ-MIROMED w Jurkowie, gdzie dzieci mogły od zaplecza zobaczyć pracę pielęgniarki i lekarza.

Celem zajęć było:
-Zapoznanie dzieci z pracą pielęgniarki i lekarza oraz przyrządami potrzebnymi w pracy.
-Uświadomienie dzieciom konieczności dbania o zdrowie.
-Pokonanie lęku przed lekarzem i pielęgniarką.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY PANI MARII NIEĆ I PANI ANNIE TOPOLSKIEJ ZA SPOTKANIE ORAZ ZA ZAANGAŻOWANIE W ZORGANIZOWANIU WYCIECZKI ORAZ PANU DOKTOROWI MIROSŁAWOWI LEJAWKA I PANIOM PIELĘGNIARKOM Z NZOZ-MIROMED W JURKOWIE ZA SERDECZNE PRZYJĘCIE PRZEDSZKOLAKÓW I POŚWIĘCENIE IM SWOJEGO CENNEGO CZASU.
09.12.2012
Teresa Kołodziej