Wigilia w grupie Motyli undefined

Wigilia w grupie Motyli

W piątek 20 grudnia w naszej grupie odbyło się w przedszkolu przedstawienie jasełkowe a także Wigilia. Przedszkolaki tego dnia zaprezentowały swoje umiejętności aktorskie. Rodzice natomiast przygotowali wspaniałe i piękne stroje, które dopełniły całe przedstawienie. Na występie gościliśmy również panią dyrektor i panią katechetkę. Uwieńczeniem uroczystości były życzenia i wspólne dzielenie się opłatkiem. Ponadto panie kucharki przygotowały przysmaki, takie jak: czerwony barszcz, ryba, pierogi itp. Rodzice natomiast upiekli pyszne ciasta. Pociechy z naszej grupy otrzymały słodki upominek i książkę, które były fajną niespodzianką. Podczas uroczystości panowała miła i rodzinna atmosfera a w tle słychać było najpiękniejsze polskie kolędy.
Święta Bożego Narodzenia dla polskich rodzin są bardzo ważne. Dzieci w naszym przedszkolu wdrażane są do kultywowania tradycji bożonarodzeniowej, która z pewnością będzie odgrywała ogromną rolę w późniejszym życiu dzieci.
Dziękuję serdecznie wszystkim za przygotowanie i udział
w uroczystości.

Red. A. Przepiórkowska