WIGILIJNE SPOTKANIE undefined

WIGILIJNE SPOTKANIE

"Chwała na wysokości, chwała na wysokości. A pokój na Ziemi"....

Słowa tej kolędy oraz wielu innych kolęd oraz pastorałek rozbrzmiewało w piątek
w naszym przedszkolu. Ten dzień był dniem bardzo uroczystym zarówno dla dzieci, jak i pracowników przedszkola i wprowadził wszystkich w radosną atmosferę Bożego Narodzenia.

Pani Dyrektor Katarzyna Gaździk podczas swojej przemowy złożyła świąteczne życzenia zarówno dzieciom jak i pracownikom przedszkola.

W przedszkolu gościliśmy również Panią Irenę Kusion, radna powiatu tarnowskiego oraz przedstawicielkę organu prowadzącego nasze przedszkole- Panią Agnieszkę Malisz.

Obie Panie uczestniczyły też w pracach komisji konkursowej na najpiękniejszą dekorację świąteczną sal. Zwycięzcy konkursów zarówno na najpiekniejszą dekorację sal, szopki bożonarodzeniowej jak i "piernika milosci" otrzymali zasłużone nagrody.

Po nagrodzeniu zwycięzców nagrodami oraz gromkimi brawami, dzieci z oddziału V zaprezentowały swoje umiejętności w przedstawieniu jasełkowym.

Wszyscy wspólnie śpiewali tradycyjne kolędy i pastorałki. Zostały przedstawione również symbole Bożego Narodzenia. Punktem kulminacyjnym wigilijnego spotkania, była uroczysta wieczerza wigilijna. Dzieci mogły rozkoszować się smakiem tradycyjnych potraw oraz wypieków.
EDYTA OLSZEWSKA-KWIEK