"Wigilijne Spotkanie Trzech Pokoleń" u Puchatków undefined

"Wigilijne Spotkanie Trzech Pokoleń" u Puchatków

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, czas wypełniony radością, ciepłym słowem, serdecznym uśmiechem i obecnością bliskich.

Tak też było w naszym przedszkolu podczas "Wigilijnego spotkania trzech pokoleń" - Rodziców, Dziadków i Dzieci z gr. "Puchatki".
Przedszkolaki z ogromnym zaangażowaniem i radością wspólnie ze swoimi Paniami przygotowywały się do tego dnia. Były występy artystyczne, kolędy i pastorałki, dzielenie się opłatkiem, upominki dla gości, wspaniały poczęstunek i na koniec...spotkanie z Mikołajem :) który wynagrodził naszym "Puchatkom" trud przygotowań i obdarował je hojnie prezentami :) Bo jak nikt wszyscy na to zasłużyli!

Radości i wspaniałej, świątecznej atmosfery było co nie miara :)

Dziękujemy bardzo serdecznie Wszystkim Rodzicom i Dziadkom naszych "Puchatków" za stroje dla Dzieci, pyszności na nasz świąteczny stół a przede wszystkim za obecność, każde ciepłe słowo oraz pomoc w przygotowaniu uroczystości.
30.12.2013
Aneta Strzeszewska