Wiosna, ach to Ty! undefined

Wiosna, ach to Ty!

W słoneczny wtorek 28 marca przedszkolaki z obu grup poszukiwały upragnionej wiosny. Od samego rana w naszej sali z każdą chwilą robiło się coraz bardziej zielono :) Początkowo śpiewaliśmy, tańczyliśmy, a nawet zagraliśmy Wiosenny koncert. W drugiej części naszego ,,Zielonego Dnia" wyruszyliśmy na wiosenne podchody zgodnie ze wskazówkami od zaprzyjaźnionego Bociana. Dzieci wędrując po przedszkolnym placu do wyznaczonych miejsc z wielką radością wykonywały wszystkie zadania, które doprowadziły nas do pysznego, zdrowego, zielonego skarbu. Na koniec degustowaliśmy wszystko to, co podarowała nam Pani Wiosna. Ten dzień dostarczył dzieciom wielu wrażeń, samodzielnych doświadczeń i satysfakcji z właściwego rozpoznania zielonych warzyw i owoców.
30.03.2017
Barbara Doruch