Wiosna...cieplejszy wieje wiatr...Wiosna undefined

Wiosna...cieplejszy wieje wiatr...Wiosna

Wraz z nadejściem 21 marca, przyszła magiczna chwila, kiedy to mogliśmy oficjalnie zakończyć panowanie Zimy. Każdy z nas wyczekiwał tego dnia z niecierpliwością i nieskrywanymi emocjami. Nasze przedszkolaki pięknie przygotowane i wiosennie ubrane, zebrały się na przedszkolnym holu, by wspólnie przywitać ulubioną porę roku. Pani Wiosna, po wielu nawoływaniach i prośbach, z naręczem kwiatów i zieleni przyszła wreszcie do nas. Przedszkolaki przygotowały dla niej piękne piosenki i wiersze. Nie zabrakło także wesołych przyśpiewek i wyjątkowego tańca. Witały ją zielone żabki, kolorowe motylki, leśne zwierzęta, wesołe wiewiórki, piękne stokrotki, czerwone biedroneczki, kwitnące krokusy i dostojne bociany. Mamy nadzieję, że po takim uroczystym apelu, Wiosna rozgości się u nas już na dobre.
Aneta Lis