Witaj Wiosno! undefined

Witaj Wiosno!

Już tradycyjnie pierwszego dnia wiosny Muzeum Częstochowskie "odwoływało zimę". Do akcji przyłączyło się 15 grup z częstochowskich przedszkoli. Wiosenne spotkanie na Placu Biegańskiego zorganizowano po raz szósty. Nasze przedszkole uczestniczyło w tej akcji po raz pierwszy. Dzieci ze swoimi paniami przygotowały ekologiczne marzanny i prezentowały 2-minutowe programy artystyczne. Nie brakowało więc wiosennych wierszyków i piosenek. Starania dzieciaków oceniało pięcioosobowe jury, w składzie którego znaleźli się m.in. pracownicy Muzeum Częstochowskiego. W tym roku pogoda dopisała . Wszystkie przedszkolaki na osłodę otrzymały cukierki. Kolorowe marzanny trafiły do Ratusza. Będzie je tam można podziwiać do końca marca.
21.03.2015
Jolanta Chiluta