WITAJ WIOSNO!  undefined

WITAJ WIOSNO!

W końcu jest! Długo wyczekiwana wiosna przybyła! Tak dziś witały ją nasze skrzaty. Spotkanie rozpoczęło się od odczytania listu, który napisał do nas... BOCIAN DŁUGONOGI. Zastanawia się czy może już do nas wrócić więc poprosił dzieci o wskazanie oznak wiosny. Po wykonaniu zadania udaliśmy się na przedszkolne podwórko w poszukiwaniu Pani Wiosny. Okazało się,że ona również zostawiła dla nas specjalne zadania. Po wykonaniu wszystkich zabraliśmy z przedszkola naszą marzannę aby już na dobre pożegnać zimę. Po powrocie do sali rozległo się głośne pukanie do drzwi-to ona, WIOSNA! PIĘKNA, KOLOROWA, UŚMIECHNIĘTA I RADOSNA :) Dzieci zaśpiewały dla niej wcześniej przygotowane piosenki a w zamian każdy otrzymał słodki podarunek :). Obiecała, że wraz z nią dotrze do nas dużo ciepła i wiosennego słońca wiec trzymamy ją za słowo i każdemu życzymy pięknych i pogodnych dni!
21.03.2016
Marta Kurek