Wiwat Babunie, Wiwat Dziadkowie undefined

Wiwat Babunie, Wiwat Dziadkowie

Babcia i Dziadziuś to para czarodziejska. O tym wie każde dziecko. Ona zawsze elegancka i uśmiechnięta, roztacza wokół siebie niepowtarzalną atmosferę ciepła i zatroszczy się o dobre samopoczucie każdego, kto wpadnie jej w ręce. On przytuli tak jak nikt inny, obdaruje w sekrecie słodkim cukierkiem, pogłaszcze z czułością po główce i zrobi nawet rzeczy niemożliwe dla swojej małej wnuczki czy wnuczka.
W dniu 16 stycznia 2014 r. dzieci z grup: "Słoneczka" i "Misie" zaprosiły do przedszkola swoje kochane babcie i kochanych dziadków. Dla przybyłych bardzo liczne gości, wspólnie przygotowały część artystyczną pod kierunkiem swoich wychowawczyń: były okolicznościowe wiersze, piosenki, tańce. Babcie i Dziadkowie z zachwytem wpatrywali się w swoje pociechy. Gromkimi brawami nagradzali każdy występ. Przedszkolaki złożyły życzenia i wręczyły drobne upominki. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.
20.01.2014
Karolina Lemiesz