WIWAT KARNAWAŁ !!! undefined

WIWAT KARNAWAŁ !!!

Karnawał to doskonała okazja do uaktywniania wyobraźni i kreatywności. W tym czasie co roku w naszym przedszkolu odbywa się huczny bal, z muzyką, konfetti, serpentynami, balonami, kolorowymi tiulami, krepiną, łańcuchami i całą nieodzowną karnawałową oprawą, na holu mieniącym się kolorami i połyskującymi dekoracjami.
W tym roku bal odbywał się pod hasłem "Co w trawie piszczy…" i właśnie zgodnie z tym hasłem każdy przedszkolak, ale i każda z pań, musieli przygotować dla siebie strój.
I kogóż tu nie było – począwszy od motylków i biedronek, poprzez żabki, zajączki, mrówki, żuczki, gąsieniczki i różnego rodzaju owady, a skończywszy nawet na czarnych pająkach.
Wszyscy mieli wyjątkowe, pomysłowe kostiumy i naprawdę czuliśmy się jak na wielkiej łączce. Tańczyliśmy w rytm muzyki, uczestniczyliśmy w różnych grach i zabawach, objadaliśmy się smakołykami … - szkoda tylko, że czas tak szybko umyka i bal również dobiegł końca.
Będziemy czekać cały rok i znów z ogromnym zapałem, przejęciem i radością przygotujemy się do balu.
Ciekawe jakie stroje przyjdzie nam przygotować następnym razem?

21.03.2015
Wiola Jadach