Wiwat Maj, Trzeci Maj undefined
Święto Konstytucji 3 Maja

Wiwat Maj, Trzeci Maj

Na baczność wyśpiewane słowa Hymnu Narodowego, piękne deklamacje wierszy o naszej Ojczyźnie, pieśni patriotyczne chwytające za serce, a to wszystko w wykonaniu naszych zdolnych przedszkolaków. Jak co roku, w ten właśnie sposób upamiętniliśmy tak ważne dla nas Święto Konstytucji Trzeciego Maja. Ten czas jest wspaniałą okazją do rozmowy z dziećmi o ojczyźnie, która jest dla nich domem rodzinnym, podwórkiem, przedszkolem. Już najmłodsze dzieci zwracają uwagę na wiszące flagi na domach oraz budynkach państwowych. Niezwykle ważne jest by od najwcześniejszych lat budować poczucie dumy, że jesteśmy Polakami i wszystko co polskie jest dla nas ważne i bliskie. Pielęgnowanie i rozwijanie tej dumy, stworzy w przyszłości Polskę lepszą i piękniejszą. Przecież już wkrótce nasza Ojczyzna będzie w rękach tych Maluchów.
Bardzo dziękujemy za obecność Panu Wójtowi, na którego zawsze możemy liczyć. W podzięce za jego serdeczność i częstą obecność w naszym przedszkolu wręczyliśmy Mu Dyplom Przyjaciela Przedszkola.
08.05.2016
Justyna Golarz