WIZYTA FRYZJERÓW U NIEDŹWIADKÓW undefined

WIZYTA FRYZJERÓW U NIEDŹWIADKÓW

W środę 12.02.2014r naszą Chatkę odwiedzili fryzjerzy, Pani Gosia i Pan Dawid. W tym dniu jedna z naszych sal zamieniła się w salon fryzjerski. Na początku Nasi Goście pokazali dzieciom niezbędny sprzęt służący do strzyżenia i układania włosów. Maluszki miały okazje przekonać się, że nożyczki i maszynka to tak naprawdę nic strasznego. Pani Gosia przyniosła tajemniczą walizkę w której znajdowały się różne przybory fryzjerskie - nożyczki, grzebienie, suszarka, prostownica, gumeczki, spinki i lakiery do włosów. Na pytanie kto pierwszy odważy się usiąść na fotelu fryzjerskim ku naszemu zdziwieniu ukazał się las rąk. Niedźwiadki wykazały się dużą odwagą:)
Po podcięciu włosków na głowach dziewczynek nasi fryzjerzy wyczarowali piękne warkocze i fantazyjne upięcia, chłopcy zaś mogli pochwalić się modnym strzyżeniem.
Na pamiątkę spotkania dzieci dostały prezenty...dziewczynki ozdoby do włosów a chłopcy autka.
Serdecznie dziękujemy Pani Gosi i Panu Dawidowi, właścicielom Atelier Fryzjerskiego na ul.Św.Gertrudy 19 w Krakowie za wizytę w naszej Chatce i za piękne fryzury!
14.02.2014
Karolina Jakubik