Wizyta Pana Inspektora z Podlaskiego Wojewódzkiego Inspektoratu Drogowego oraz Policjanta undefined

Bardzo miłym i ważnym wydarzeniem dla grupy 3-latków "Kubusie" i 4-latków "Tygryski" była wizyta Pana Inspektora z Podlaskiego Wojewódzkiego Inspektoratu Drogowego oraz Pana Policjanta z Białegostoku. Podczas pogadanki, która odbyła się 20 maja br. Funkcjonariusze opowiadali o zasadach bezpiecznego poruszania się po drodze, przypomnieli również jak prawidłowo przechodzić przez jezdnię. Najmłodsi bardzo trafnie odpowiadali na zadawane im pytania. Dodatkowo z wizytą Przedszkolaki miały okazję zapoznać się ze specyfiką pracy inspektorów oraz sprzętem, którym się posługują. Największe emocje wzbudził jednak moment w którym przedszkolaki mogły przymierzyć czapki naszych gości. Wszystkie przedszkolaki dostały w nagrodę odblaski do plecaków w kształcie krokodyli.
25.05.2013
no name