WIZYTA PANI POLICJANT W GRUPACH: "TROSKLIWE MISIE" I "KRASNOLUDKI" undefined

WIZYTA PANI POLICJANT W GRUPACH: "TROSKLIWE MISIE" I "KRASNOLUDKI"

Na zaproszenie nauczycielek: Dagmary Łęgowskiej i Marii Wesołowskiej do grup: Troskliwe Misie i Krasnoludki przybyła pani policjant- starszy aspirant Wioletta Markowska. Podczas spotkania przedszkolaki dowiedziały się o tym jak bezpiecznie poruszać się po drogach, podróżować samochodem, bawić w domu i w przedszkolu oraz jak reagować w sytuacji innych zagrożeń, m.in. gdy zaczepia dziecko osoba dorosła, kiedy zauważy się pożar, itp. Duże zainteresowanie u dzieci wywołało umundurowanie i wyposażenie policjantki. W szczególności czapka, która wędrowała z głowy na głowę wielu chętnych do jej przymierzenia przedszkolaków, policyjny lizak oraz mało znane wszystkim kajdanki. Uwieńczeniem spotkania z panią policjant było wspólne zdjęcie.

10.12.2013
Agnieszka Zawolska