Wizyta Policjantów undefined

Wizyta Policjantów

W dn.26.01.2018r. Nasze przedszkole odwiedzili policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Bochnii. Panowie przeprowadzili prelekcję na temat bezpieczeństwa, której celem było kształtowanie prawidłowych zachowań oraz postaw wśród przedszkolaków. Dzieci zapoznały się z zasadami bezpiecznego poruszania się podczas przechodzenia przez jezdnię oraz zapamiętały ważne numery alarmowe.
Policjanci uświadomili przedszkolaków o konieczności jeżdżenia w fotelikach z zapiętymi pasami,a także o nie zawieraniu znajomości z obcą osobą dorosłą.Na zakończenie spotkania,panowie obdarowali dzieci upominkami w postaci odblasków.
Bardzo dziękujemy za wizyte- dzięki takim spotkaniom, dzieci będą darzyły policję zaufaniem, do której zawsze mogą zwrócić się o pomoc.
Izabela Legutek