Wizyta przedszkolaków w Komendzie Państwowej Powiatowej Straży Pożarnej w Proszowicach. undefined
Pierwszy Dzień Jesieni

Dnia 19.05.tj we wtorek grupa "Muchomorków" i grupa "Krasnoludków" wraz z panią dyrektor odwiedziły naszą proszowicką straż pożarną.Były pokazy sprzętu strażackiego, wozów strażackich, pokaz ćwiczeń strażaków na ścianie z drabiną i liną. Największa frajda to pokaz lania wody z węża strażackiego i oczywiście pokaz jazdy na kładzie strażackim, na którym każde dziecko mogło przez chwilkę posiedzieć - oczywiście w celu zrobienia zdjęcia przez panią Basię.Przedszkolaki były bardzo, bardzo zadowolone, pomimo długiego spaceru i upalnego dnia.Dziękujemy pracownikom Komendy P.P.Straży Pożarnej za wspaniałe przyjęcie i ofiarowania tylu przyjemnych wrażeń dzieciakom i ich opiekunkom.
20.05.2015
Elżbieta Pomykalska Aneta Fluder