Wizyta Strażaków w przedszkolu - grupy I i II undefined

Wizyta Strażaków w przedszkolu - grupy I i II

17 czerwca przedszkolaków odwiedzili strażacy z OSP Rzezawa.
Panowie opowiedzieli, jak dbać o bezpieczeństwo swoje i innych, jak zachować się w sytuacji zagrożenia, jak i kiedy poprosić o pomoc.Dzieci poznały elementy stroju strażaków oraz inne ważne w ich pracy przedmioty.
Największym powodzeniem cieszył się wóz strażacki, którym przyjechali strażacy oraz syrena strażacka.
Dzieci z bliska miały możliwość poznać wyposażenie, jakim dysponują podczas swojej ciężkiej i odpowiedzialnej pracy. Bardzo dziękujemy strażakom za przybycie do przedszkola i przekazanie ważnych informacji n.t. swojej pracy, bo strażacy nie tylko gaszą pożarty, ale także pomagają w wielu innych sytuacjach, w których pojawia się zagrożenie.
Życzymy siły i wytrwałości w zmaganiach z przeciwieństwami losu oraz zawsze szczęśliwych powrotów do domów.
Anna Marmol