Wizyta w bibliotece undefined

Wizyta w bibliotece

Wiek przedszkolny jest doskonałym okresem na rozbudzanie wśród najmłodszych zainteresowań czytelniczych. W ramach realizacji projektu "Mały Miś w świecie wielkiej literatury" dzieci wraz ze swoimi paniami odwiedziły Bibliotekę. Dla niektórych z nich była to pierwsza wizyta w tym nowym tak magicznym miejscu pełnym książek. Podczas wizyty w bibliotece dzieci miały możliwość przejść między regałami - najbardziej zainteresowały je regały z kolorowymi książeczkami dla najmłodszych. Pani bibliotekarka opowiadała o bibliotece i o zbiorach na półkach. Dzieci zobaczyły, jak wygląda Karta Czytelnika, poznały również zasady wypożyczania książek oraz dowiedziały się, jak należy dbać o książki. Wielu z nich obiecało zapisać się do biblioteki. Dziękujemy za miłe spotkanie!
22.06.2019
Izabela Legutek