WIZYTA W PIEKARNI

Dzisiaj dzieci odwiedziły piekarnie w Izdebniku. Przedszkolaki, podczas wycieczki, miały możliwość zobaczyć jak wygląda piekarnia. Z wielkim zainteresowaniem przyglądały się pracy piekarza, poznały etapy powstawania pieczywa oraz produkty potrzebne do jego wypieku. Zobaczyły również maszyny, które pomagają w pracy piekarzowi. W piekarni wszystko było ciekawe: ogromne misy na ciasto, krajalnica i wielkie łopaty do wysadzania pieczywa.Dzieci miały możliwość wykazania się zdolnościami piekarskimi w trakcie samodzielnego wykonywania bułeczek. Delektowały się również świeżym chlebem oraz pysznymi drożdżówkami.

Serdecznie dziękujemy właścicielom Piekarni oraz wszystkim pracownikom za okazaną gościnność i bardzo miłą atmosferę.