WOŚP po raz 28! undefined

WOŚP po raz 28!

Niedziela 12 stycznia była w naszym kraju najgorętszym zimowym dniem, ponieważ wszystkich ogarnęła gorączka Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Skorogoszczy odbył się XXVIII finał WOŚP ,oczywiście nasze przedszkole również przyłączyło się do finału Orkiestry poprzez swój udział w uroczystościach. Przekazując swój mały dar płynący prosto z serca dzieci zaprezentowały przybyłej publiczności swoje umiejętności recytatorskie , wokalne oraz taneczne.
Dzięki takim wydarzeniom uświadamiamy najmłodszym, że okazywanie pomocy innym jest niezwykle istotne, że w dużej mierze poprzez wspólne działania możemy uczynić wiele dobrego dla potrzebujących -niewielkie rzeczy mogą dla kogoś znaczyć bardzo wiele.
Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tego wydarzenia wspierając naprawdę szczytny cel jakim jest zapewnienie najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej.
Wszystkim rodzicom oraz dzieciom dziękujemy za udział w 28 finale WOŚP.

Marzena Sala-Wasilewska
19.01.2020