Wspólne czytanie undefined

Wspólne czytanie

Wiek przedszkolny to najodpowiedniejszy czas, w którym powinniśmy rozwijać zainteresowania czytelnicze najmłodszych. Nasze zabiegi, aby zachęcić dzieci do kontaktu z książką będą miały ogromne znaczenie w ich dalszej nauce szkolnej i uczestnictwie w kulturze. Częste czytanie bajek wpływa znacząco na rozwój wyobraźni i aktywności intelektualnej dzieci, wzbogaca ich wiedzę o świecie jednocześnie kształtując wrażliwość moralną. Mama, która jako pierwsza zgłosiła się na ochotnika do czytania to mama Jasia. Przeczytała bajkę pt. "Zuzia z wizytą u lekarza". Dzieci z wielkim zaciekawieniem wysłuchały bajki, a także oglądały kolorowe ilustracje. Serdecznie dziękujemy Pani za przybycie i zapraszamy Rodziców do wspólnego czytania.
PM 15