Wspólne świętowanie ';) undefined
Boże Narodzenie

Wspólne świętowanie ';)

Kochani Rodzice i Wspaniali Dziadkowie bardzo Wam dziękujemy za tak liczne przybycie do Naszego Przedszkola dnia 22.12.2017 r.

Wspólne świętowanie to wspaniała sprawa. Cały Zespół Przedszkola "Słoneczka" ma nadzieję, że podobał się Państwu przygotowany przez Nas repertuar.

Jak to na święta jest zwyczajem odwiedził Nas MIKOŁAJ, z którym świetnie się bawiliśmy, który wszystkim wręczył wspaniałe prezenty i pozował do zdjęć.

Naszym Wspaniałym Dzieciaczkom dziękujemy za piękny występ i moc pozytywnej energii jaki w niego włożyły, a za tę pozytywną energię dziękujemy również Naszym Wspaniałym Rodzicom ';*

Życzymy Wszystkim Państwu i Waszym Dzieciom szczęścia na cały 2018 rok i zapraszamy częściej do współpracy z Naszym Przedszkolem.

POZYTYWNYCH WRAŻEŃ Z OGLĄDANIA FOTORELACJI ';)
31.12.2017
Hanna Pietraszko