Wspólne z uczniami Szkoły Podstawowej w Daniszynie warsztaty: "Walentynkowa niespodzianka"  undefined

Ferie w naszym przedszkolu w pełni, a w tym roku inne niż zwykle-, bo spędzane ( przez cały czas) w bibliotece i w budynku szkoły. Codziennie na dzieci czeka mnóstwo atrakcji. Dziś, czyli 13 lutego zostaliśmy zaproszeni przez panią Iwonkę na warsztaty "WALENTYNKOWA NIESPODZIANKA", które prowadziła pani Arleta z pomocą pani Irki, pani Małgosi i pani Kasi i oczywiście pani Iwonki. Dlatego tez przedszkolaki z ochotą i odwaga przyłączyły się do dzieci ze szkoły podstawowej.
Pewnie nie, którzy mogą się zdziwić, po co tacy mali jak my mamy obchodzić Walentynki, przecież nie ma u nas zakochanych. Jednak nasze panie od kilku lat wykorzystują to serduszkowe święto by porozmawiać z dziećmi o uczuciach.
Podczas warsztatów pani Arleta podała nam garść "inspiracji z serduszkiem". Każdy mógł wykonać, co tylko chciał korzystając z pomysłu p. Arlety, ale każdy miał możliwość własnej twórczości. Dzieci i uczniowie ze szkoły własnoręcznie wykonywały walentynkowe cudeńka: Walentynkowego słodziaka zwierzaka, kartki, serduszka, kwiatki oraz inne upominki. Wykonane prace uczestnicy zabrali do domu, by wręczyć swoim ukochanym osobom. Warsztaty przyniosły wiele zabawy i radości.
Arleta Gorzelana