Współpraca z Filią Gminnej Biblioteki Publicznej - 14.06.2016 undefined

Współpraca z Filią Gminnej Biblioteki Publicznej - 14.06.2016

Tuż za ścianą naszej szkolnej biblioteki znajduje się Filia Gminnej Biblioteki Publicznej,czynna trzy razy w tygodniu.Wielu naszych uczniów korzysta z jej księgozbioru.Pani Halina, bibliotekarka, też jest częstym gościem w szkole.Współpraca przebiega bez zarzutu,ku zadowoleniu obu stron.W maju Pani Halina zaprosiła naszych uczniów z kl. 0- III na zajęcia z historii książki. Nie omieszkała też pochwalić się nowościami.Nasi sąsiedzi częściej dokonują zakupów do biblioteki i kupują też bardzo piękne i kolorowe książeczki dla dzieci.Dla naszych maluchów z kl.0-I pani bibliotekarka przeczytała taką właśnie nową i całkiem świeżutką bajkę o skrzatach Pożyczalskich. Bardzo się dzieciom podobała! Filia Gminnej Biblioteki Publicznej jest czynna w wakacje i mam nadzieję, że nasi uczniowie będą korzystać z jej usług. Bardzo serdecznie wraz z Panią Haliną zapraszamy, dorosłych też.Każdy, kto lubi czytać, znajdzie coś dla siebie.
15.06.2016
Jolanta Czyżyk