Wszyscy jesteśmy Rodziną - 9 czerwca 2013r.  undefined

Wszyscy jesteśmy Rodziną - 9 czerwca 2013r.

W Publicznym Przedszkolu w Daniszynie w niedzielne popołudnie 9 czerwca 2013r. zrobiło się bardzo gwarno– a to wszystko za sprawą rodzinnej imprezy pod hasłem "Wszyscy jesteśmy Rodziną". Zbieg okoliczności sprawił, że data naszego niedzielnego spotkania to również "Dzień Przyjaciela" nasze Przedszkole po raz kolejny mogło udowodnić, że ma wielu przyjaciół, na których zawsze może liczyć. Zaangażowanie rodziców dzieci i pracowników było ogromne. Od soboty trwały przygotowania by zabawa była na najwyższym poziomie.
Przygotowania do tej niecodziennej imprezy były doskonałą formą integracji, budziły pozytywne emocje i zaangażowanie. Gromadziliśmy materiały, poszukiwaliśmy sponsorów, nawiązaliśmy wiele kontaktów, za co dziękujemy wielu osobom.
W tym dniu największym naszym sprzymierzeńcem okazała się mimo wszystko pogoda, bo jak wiemy ostatnio prawie codziennie budzi nas i układa do snu deszcz. Jednak 9 czerwca zamówione przez dzieci słońce przygrzewało wszystkich zgromadzonych na przedszkolnym placu zabaw. Na tę uroczystość zaproszono rodziców, którzy najpierw mieli okazję obejrzeć występy artystyczne swoich pociech, a następnie, razem ze swoimi dziećmi bawili się na placu przed przedszkolem.
Na wszystkich uczestników imprezy czekał słodki poczęstunek, ciasto, zapiekanki, napoje. Nie zabrakło muzyki, wspólnych gier, zabaw oraz tańców. Na rodziców i dzieci jak przystało na takich imprezach czekały niespodzianki – malowanie twarzy dzieci, pokaz czarodzieja oraz symulacja gaszenia pożaru przez Strażaków z OSP Sulisław przy użyciu sikawki konnej z XVII wieku. Przedszkolaki były zachwycone i z niedowierzaniem patrzyły jak z napędzanej mięśniami rąk sikawki pod ogromnym ciśnieniem tryskała woda. W bardzo przyjemnej i rodzinnej atmosferze rodzice ze swoimi dziećmi spędzili popołudnie. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć oraz relacji wideo, która ukaże się już wkrótce.
Sponsorzy Festynu Rodzinnego zorganizowanego
w Publicznym Przedszkolu w Daniszynie:
- Rodzicie naszych Przedszkolaków
- Międzybrodzkie Makarony
43-356 Kobiernice,
ul. Wodociągowa 6
- Gobe- Producent Biżuterii Srebrnej
Krok Wojciech- ul. Wolności 83; 44-190 Knurów
- Glasmark Sp. z o.o.
ul. Pużaka 63C
38-400 Krosno
- Producent Ceramiki Szlachetnej
CERAMSKI Michał Skiba
ul. Promyka 145,
05-800 Pruszków
- Rob Trans Robert Rudowicz
Cegłowa 14 63-400 Ostrów Wielkopolski
- Iwona i Artur Nyczka – Chruszczyny
- Katarzyna Piotr Poczta- Mazury
- Daniel Urban-Agent Ubezpieczeniowy PZU- Mazury 1A
- Fabryka Firanek i Koronek "Haft" SA-
62-800 Kalisz ul. Złota 40
- Kamix- Hurtowania zabawek :
Ostrów- ul. J. Bema 188
Krotoszyn ul. Zamkowy Folwark 11
- P.P.U.H. WOSEBA Sp. z o. o.
ul. Krotoszyńska 150
63-430 Odolanów