"WSZYSTKIE BARWY JESIENI" - konkurs plastyczny undefined

"WSZYSTKIE BARWY JESIENI" - konkurs plastyczny

W miesiącu październiku Przedszkole Publiczne w Zakliczynie we współpracy z Gminną Biblioteką Publiczną w Zakliczynie zorganizowano konkurs plastyczny, mający na celu m.in. swobodne wyrażanie przeżyć i doświadczeń w twórczości plastycznej. Konkurs tematycznie wiązał się z aktualną porą roku i miał ukazać jej piękno i koloryt widziane oczami dzieci a odzwierciedlone w pracy plastycznej. Osobą odpowiedzialną za zorganizowanie konkursu była mgr Bożena Witkowska.
W konkursie brały udział dzieci w wieku 3-4 lata, oraz 5-6 lat z następujących placówek oświatowych: Przedszkola Publicznego w Paleśnicy, ZSPiP we Wróblowicach, Przedszkola Niepublicznego p.w. Św Rodziny w Zakliczynie, Przedszkola Publicznego nr 1 w Zakliczynie, oraz oddziału w Lusławicach.
Do dnia 25 października na konkurs wpłynęły 34 prace, które wykonane zostały różnymi technikami plastycznymi i w pełni wiązały się z przedstawionym tematem.
Dnia 31 października Jury w składzie: mgr Wiktoria Fedyna, Stanisław Kusiak i mgr Romana Nosek wyłoniło laureatów w poszczególnych grupach wiekowych:

Grupa wiekowa 3-4 latki:
I miejsce - Kamil Mróz (Przedszkole Publiczne nr 1 w Lusławicach) - nauczyciel: mgr Edyta Olszewska-Kwiek
II miejsce - Martyna Martyka (Przedszkole Publiczne w Paleśnicy) - nauczyciel: mgr Lucyna Kierońska
III miejsce - Dominika Siemińska (Przedszkole Niepubliczne p.w. Św. Rodziny w Zakliczynie) - s. Bernadetta Wiśniowska

Grupa wiekowa 5-6 latki:
I miejsce - Natalia Cepiga (Przedszkole Publiczne w Lusławicach) - nauczyciel: mgr Krystyna Biel
II miejsce - Arkadiusz Gondek (ZSPiP Wróblowice) - nauczyciel: mgr Maria Kukulska
III miejsce - Zuzanna Zielińska (Przedszkole Publiczne w Paleśnicy) - nauczyciel: mgr Lucyna Kierońska.

Laureaci konkursu otrzymali dyplomy za zajęcie poszczególnych miejsc oraz nagrody rzeczowe.+
31.03.2012
EDYTA OLSZEWSKA-KWIEK