"WSZYSTKIE KOLORY ŚWIATA" undefined

"WSZYSTKIE KOLORY ŚWIATA"

W dniu 23.02.2017r. w naszym przedszkolu odbyło się podsumowanie Projektu Edukacyjnego UNICEF "Wszystkie Kolory Świata". Uroczystość, z udziałem rodziców oraz zaproszonych gości, uświetnił występ przedszkolaków, a także prezentacja przygotowana przez strażaków z OSP Jurków.
Główną częścią podsumowania była, budząca wiele emocji, licytacja laleczek. Wszystkie laleczki cieszyły się ogromnym zainteresowaniem i wszystkie znalazły swój nowy dom.
W projekcie brały udział dzieci z wszystkich grup przedszkolnych. Od końca listopada 2016r. wraz z rodzicami, babciami, ciociami – które wykazały się niezwykłą pomysłowością - w oparciu o gotowy wzór określony przez UNICEF szyły charytatywne laleczki. Każda laleczka otrzymała swoją tożsamość – akt z imieniem, miejscem oraz datą urodzenia. W tygodniu, którego tematem była "Podróż przez kontynenty" oglądały prezentację multimedialną o Angoli, projektowały laleczkę grupową, którą wykonały z pomocą swoich pań.

Zuzanna Kornaś
Koordynator Projektu Edukacyjnego UNICEF "Wszystkie Kolory Świata"

25.02.2017
Zuzanna Kornaś