Wszystko, co najlepsze dla Babci i Dziadka. undefined

Wszystko, co najlepsze dla Babci i Dziadka.

"Kochana Babciu w dniu Twojego święta,
życzę byś była zawszę uśmiechnięta
i Ty drogi Dziadku miej uśmiech na twarzy,
niech Ci się spełni wszystko o czym marzysz."

21 stycznia Babcie i Dziadkowie naszych przedszkolaków zostali uhonorowani za swoją miłość, troskę i serce dla swoich wnucząt.
Uroczystość przy kawce i ciastku odbyła się w gościnnych murach remizy OSP Siersza.

Na wstępie pani dyrektor złożyła przybyłym gościom serdeczne życzenia z okazji Ich święta. do życzeń dołączyła się także pani H.Henc, która przy okazji przekazała słodycze i chrupki dla naszych Milusińskich.

Następnie uczestnicy spotkania wspólnie z obejrzeli spektakl pt. "O dwóch takich, co ukradli księżyc", wystawiony przez aktorki teatru "Sztuka" z Trzebini zaproszone na to spotkanie.
W dalszej kolejności przedszkolaki w słowach wierszy i piosenek zawarli piękne życzenia dla swoich ukochanych Babć i Dziadków. Do życzeń dodatkiem były drobne prezenciki od wnucząt.

Miłym akcentem spotkania była także loteria kalendarzowa przygotowana przez panią Jolę. Prawie wszystkie Babcie i Dziadkowie wylosowali kalendarz na 2020 rok ofiarowane na loterie przez Panią B. Debiec, J. Szczęśniaka, W. Dudek oraz J. Pękalę.

Święto Dnia Babci i Dziadka to jedno z najsympatyczniejszych przedszkolnych uroczystości. Dziękujemy wszystkim za przybycie i jeszcze raz składamy najlepsze życzenia.

Dziękujemy także wszystkim rodzicom, którzy upiekli ciasto na uroczystość.

21.01.2020
Wieslawa Dudek