Wybory Miss Przedszkola undefined

Wybory Miss Przedszkola

Chłopaki z grupy "Ekoludki" wraz z panią Magdą, przygotowali dla swoich koleżanek niespodziankę z okazji Dnia Kobiet. Zorganizowali WYBORY MISS!
Jury w składzie: Wojtek, Florek, Piotrek i Olivier, bacznie przyglądało się biorącym udział w konkursie przeuroczym kandydatkom.
Kandydatki na Miss oznaczone kolejnymi numerami, miały jak najlepiej zaprezentować swój wdzięk, uśmiech, swój głos w ulubionej piosence, umiejętność liczenia oraz szybkość myślenia podczas rozwiązywania wiosennych zagadek.
Chłopcy po burzliwej i ciężkiej pracy wybrali Miss
w kategoriach:
Najbardziej rozśpiewana Miss,
Miss zgadywanek,
Miss najszybszego liczenia,
Miss szybkości,
Miss najdłuższego kucyka oraz
Najbardziej roześmiana Miss.
Każda kandydatka w tym szczególnym dniu była zwyciężczynią poszczególnej kategorii i została nagrodzona dyplomem oraz słodkim poczęstunkiem . Wspólna zabawa dostarczyła całej grupie wiele wrażeń i radości. Z pewnością pozostanie na długo w pamięci dzieci.
Wieslawa Dudek