Wycieczka do Bryzgla,nad jezioro Wigry- 23.06.2016 undefined

Wycieczka do Bryzgla,nad jezioro Wigry- 23.06.2016

23 czerwca 2016 r. odbyła się wycieczka całej społeczności szkolnej do Bryzgla, nad jezioro Wigry. Celem tej wycieczki była obserwacja życia w wodzie, budzenie zainteresowania pięknem przyrody oraz integracja grup. Brali w niej udział uczniowie klas 0-III.
Wycieczka rozpoczęła się od wspólnego śniadania na plaży.Zjedliśmy wszystko, co mama spakowała i bardzo nam smakowało.
Następnie spacerkiem przez wieś poszliśmy na punkt widokowy przy leśniczówce.Zachwycił nas krajobraz wigierskiego jeziora A potem znowu na plażę.Był jeszcze czas, żeby chwilę pobrodzić przy brzegu i kaczki pokarmić resztkami chleba.Pogoda była piękna,letnia, woda ciepła.Nie chciało się wracać,ale przecież jutro ostatni dzień do szkoły! Za chwilę wakacje i będzie czas i na plażę,i na lenistwo, i na zabawę.Kochamy lato!
28.06.2016
Jolanta Czyżyk