Wycieczka do Fabryki Bombek, Pszczółki, 17.01.2014 undefined

Wycieczka do Fabryki Bombek, Pszczółki, 17.01.2014

Dnia 17 stycznia 2014 r. przedszkolaki z grupy VI Pszczółki wybrały się na wycieczkę do Fabryki Bombek Choinkowych Armar w Krakowie. Celem naszego spotkania były warsztaty malowania na szkle.

Dzieci malowały dowolne wzory na szkle według swojego pomysłu. Po skończonej pracy nadszedł czas na zwiedzanie fabryki, które wywołała ogromne wrażenie na przedszkolakach. Dzieci z zachwytem obserwowały pracę osób wykonujących ozdoby choinkowe. Największym zainteresowaniem cieszył się jednak sklep, gdzie można było zakupić bombki różnego kształtu i wielkości, nie koniecznie tradycyjne ale również te z postaciami bajkowymi.

Na zakończenie wizyty w fabryce każde dziecko otrzymało w prezencie własnoręcznie wykonany obrazek na szkle. Zarówno dzieci, jak i opiekunowie wrócili z wycieczki bardzo zadowoleni i pełni wrażeń.

Sylwia Gurgacz
17.02.2014