Wycieczka do kina i Promiennego zamku undefined

Wycieczka do kina i Promiennego zamku

12 grudnia dzieciaki z naszego przedszkola uczestniczyły w wycieczce do kina 3CD w Tarnowie na bajkę pt,,Grinch". Bajka opowiada o zielonym stworze Grinch znów powraca, by zepsuć wszystkim ten szczególny świąteczny czas. Mieszkańcy Ktosiowa z niecierpliwością oczekują Białego Bożego Narodzenia, najpiękniejszego czasu w roku. I tylko on, zielony stwór Grinch, nie znosi świąt i zrobi wszystko, by je zepsuć.Po udanym seansie filmowym pojechaliśmy do Promiennego Zamku a tam dzieci oddały się niesamowitej atmosferze zabawy.
Wyjazdy edukacyjne to możliwość obserwacji, zdobywania informacji, które są podstawą trwalszej i bogatszej wiedzy. To nie tylko nabywanie umiejętności uczestniczenia w seansach filmowych, ale również wdrażanie do właściwych zachowań podczas pobytu w kinie. Po udanym wyjedzie wszyscy w doskonałych nastrojach wróciliśmy do przedszkola.
16.12.2018
Renata Irytowska Nowak